Монтела: Имаме план за Юнайтед
Старши-треньорът на Севиля Винченцо Монтела сподели мнение за Манчестър Юнайтед, който е съперник на андалусците в осминафиналите на Шампионска лига.
"Юнайтед е отбор с много технични и физически здрави играчи. Знаем, че ще ни е трудно с тях и ни очаква тежък мач. Освен това мениджърът им е един от най-успешните в турнирите с директна елиминация. Няма да ни е лесно, очаква ни тежка вечер, но ние сме готови за нея и имаме план как да се противопоставим. В края на краищата и Севиля има своята история, особено що се отнася до последните години на представянето на отбора в Европа", заяви Монтела.
- Хирона изпусна победата на гости на Севиля
- Буря отложи Севиля - Хирона
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Директор на Севиля: Испанският футбол изостава дори от Чемпиъншип
- Появиха се подробности за покупката на Севиля от Серхио Рамос
- Рамос и инвеститори са близо до закупуване на Севиля
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Севиля загуби от Селта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]