Де Хеа: Все още не е ясно кой ще се класира
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид де Хеа сподели мнение за първия мач от осминафиналите на Шампионска лига със Севиля.
"Положенията на Севиля бяха по-добри от нашите. Но ние добре се защитавахме, докато съперникът повече владееше топката. Севиля проведе много добър мач, но все още не е ясно кой ще се класира за следващата фаза.
Спасяването ми? Това се случи в последната минута на първото полувреме, много важен период в мача. Аз просто отразих удара, доволен съм, че всичко се получи", заяви Де Хеа.
- Евра защити Карик и разкритикува легендите на Ман Юнайтед
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]