Роналдо: Надявам се, че отново ще спечелим Шампионска лига
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, който влезе в историята като първият футболист, вкарал гол във всички мачове от груповата фаза на Шампионска лига, коментира своето постижение, а също така изрази намерение отново да спечели турнира. Снощи мадридчани победиха Борусия Дортмунд с 3:2 и продължават напред като втори в групата си.
"Искахме да завършим груповата фаза с победа. Аз също вкарах и помогнах на отбора да спечели. Разбира се, важен е и този рекордът, така че съм много щастлив. Харесва ми да играя в Шампионската лига, както и да вкарвам в този турнир. за нас бе важно да преминем през груповата фаза, надявам се, че отново ще можем да спечелим Шампионска лига", заяви Роналдо.
- Тебас: Моуриньо е шоумен – завръщането му ще е плюс за Ла Лига
- Моуриньо отклони темата „Реал“: Фокусът ми е върху Бенфика
- Съдийската комисия в Испания потвърди гола на Бетис срещу Реал Мадрид
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Моуриньо все по-близо до завръщане в Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви сензационно завръщане на Моуриньо
- Травмите тревожат Реал Мадрид, клубът търси решения
- Родриго аут за около 10 месеца, пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]