Валдано: Тотнъм направи Навас герой на мача
Бившият генерален директор на Реал Мадрид Хорхе Валдано призна, че е изненадан от играта на Тотнъм срещу мадридчани снощи.
"Мислех, че Тотнъм ще играе по-лошо. Не очаквах такава блестяща игра от тях. Това е отбор, който се отличава с игрова дисциплина и отлична функционална подготовка. Тотнъм превърна Кейлор Навас в герой на мача. През второто полувреме Навас два пъти показа невероятна игра. В тези минути на Реал му бе трудно да владее инициативата", заяви Валдано.
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]