Почетино: Реал Мадрид не е образец за подражание в Примера дивисион
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино адресира думи на похвала към своя колега от Реал Мадрид Зинедин Зидан. Според аржентинеца, френският специалист се справя достойно със своите задължения.
"На мен ми харесва спокойствието в Зидан и това, че е здраво стъпил на земята. Той се справя със задълженията си на треньор така добре, както навремето се справяше с функциите на футболист", заяви Почетино.
"Отборите в Шампионска лига играят по различен начин, отколкото в първенството на Испания. Реал не е образец за подражание в Примера дивисион. Но в Шампионска лига те играят по различен начин, за тях това е приоритетен турнир", каза още специалистът.
Напомняме, че двата отбора са в една група от Шампионска лига. Първата среща е на 17 октомври, а втората на 1 ноември.
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
- Ван де Вен отказва нов договор с Тотнъм
- Де Дзерби потвърди контузии на Симонс и Соланке след победата над Уулвс
- Тотнъм прекъсна серията си без победа след успех над Уулвърхемптън
- Тотнъм постигна принципна договорка със Сенеси
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]