Ван Дайк: Ливърпул може да стигне далече в ШЛ
Защитникът на Саутхемптън Върджил ван Дайк смята Ливърпул за претендент за спечелване на Шампионска лига. Холандецът взе участие в презентацията на новия футболен симулатор FIFA 18. На въпрос, кой английски отбор ще стигне най-далече в престижния европейски турнир, Върджил отговори: "Мисля, че Ливърпул, а може и Манчестър Сити".
Относно шансовете за спечелване на турнира, 26-годишният футболист добави: "Не знам. Това винаги е трудно да се предположи. Говорим за много различен стил на игра, защото Шампионска лига е друго нещо. Всичко може да се случи, особено когато там са английските отбори".
- Ван Дайк след 5:1 над Швеция: Победата променя всичко, продължаваме напред
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Официално: Ливърпул привлече Виктор Муньос
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]