Рой Кийн: Давид Луис е лентяй
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн оцени играта на защитника на Челси Давид Луис в мача с Атлтико от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Не разбирам, какво въобще направи той. Той постъпи като лентяй и подведе съотборниците си. На повторението всички видяха какво се случи и аз даже се радвам, че го наказаха. Луис се опита да излъже съдията", заяви Кийн.
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Челси не се отказва от Фернандес като лидер
- Челси готви оферта за вратаря на Съндърланд Робин Руфс
- Челси е готов да се раздели с Гарначо още това лято
- Енцо Фернандес се извини
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Челси разгроми Порт Вейл със 7:0 и се класира за полуфиналите на ФА Къп (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
442
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
28.09.2017 в 23:33
Не ,не знам дали е лентяй. Обаче за дузпата беше изработен брутално според мен .Както и съдията. Но стават такива неща -особено с испанските отбори.