Симеоне: Челси бе по-добър от Атлетико
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне призна закономерността на поражението с 2:1 на своя отбор от Челси в домашен мач от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Челси бе по-добър от Атлетико и през цялото време се чувстваше комфортно. Като цяло, Челси игра достойно, те бяха силни и конкурентноспособни. Съперникът удържа достойна и заслужена победа, така че трябва да го поздравя.Ние трябва да продължаваме да усъвършенстваме играта си", заяви Симеоне.
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]