Рашфорд вкарва в своя дебют в шести турнир
Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд в своя дебютен мач от груповата фаза на Шампионска лига с Базел отбеляза гол, с който помогна за победата на "червените дяволи" с 3:0. 19-годишният футболист се отличи в 84-та минута, установявайки окончателния резултат в мача.
По такъв начин Шампионска лига стана за англичанина шести турнир, в който той вкарва гол в своя дебютен двубой.
По-рано Рашфорд направи това при дебюта си в Лига Европа, Висшата лига на Англия, Купата на английската Лига, а също така в първите мачове за младежкия и първия национален отбор на Англия.
- Каземиро иска да остане в Европа след раздялата с Ман Юнайтед
- Общият дълг на Ман Юнайтед доближи 1.3 млрд. паунда
- Ман Юнайтед е близо до продажбата на Байъндър в Бешикташ
- Онана иска да се върне в Манчестър Юнайтед
- Невил: Ман Юнайтед може да завърши дори трети
- Манчестър Юнайтед следи Морган Гибс-Уайт
- Тишината преди удара: когато Куня свърши мръсната работа, а Юнайтед взе своето
- Манчестър Юнайтед готви сензационен удар за двама от Форест, но Сити дебне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]