Перес: Не знам кой да поздравя най-напред
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес спдоели впечатленията си от победата с 4:1 над Ювентус във финален мач от Шампионска лига.
"Ние много се радваме на победата, играхме много добре. Не знам с кого да започна и кого най-напред да похваля - играчите, треньора, феновете... "Златната топка"? Никой не я заслужава повече отколкото Кристиано Роналдо", заяви Перес.
"Зидан обича да говори, което му помага да избегне напрежението. Той казваше, че още нищо не е спечелил, а в крайна сметка спечели всичко. Всеки мадридист трябва да бъде много благодарен на Зинедин за всичко, което той направи за клуба. Рамос през целия сезон се държеше като истински лидер. Той обедини всички играчи, независимо от това, по колко време всеки от тях прекара на терена", каза още босът.
- Моуриньо подготви мащабен план за селекцията на Реал Мадрид
- Де ла Фуенте коментира липсата на играчи на Реал в състава на Испания
- Моуриньо вече е убедил Бастони за трансфер в Реал Мадрид
- Моуриньо иска Дъмфрис в Реал Мадрид
- Мбапе към Алаба: Футболът ми подари приятел в твое лице
- Реал Мадрид завърши сезона с победа над Атлетик Билбао
- Реал Мадрид влиза в битката за Енцо Фернандес
- Реал Мадрид подновява договора на Рюдигер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]