Саки: Ювентус има няколко варианта, за да огорчи Реал
Бившият старши-треньор на Милан и националния отбор на Италия Ариго Саки сподели очакванията си от финалния мач в Шампионска лига между Реал Мадрид и Ювентус.
"Феновете на Ювентус предчувстват победата, те имат основателни аргументи, за да вярват в отбора си. Това ще е финал между два равностойни отбора. Реал е свикнал да побеждава, но Ювентус има мощ и боен дух. Отборът има няколко варианта, за да огорчи Реал: ударите с глава на Манджукич, изстрелите на Пиянич и Дибала, помощта на защитниците при стандартните положения и контраатаките. Роля обаче може да изиграе и историята на турнира. Предполагам, че Ювентус би имал повече шансове в обикновен мач с Реал. Финал в Шампионска лига е друг случай. Но въпреки това, ако мадридчани искат да преодолеят Ювентус, то те трябва да проведат великолепна игра", заяви Саки.
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]