Филипе Луис: Голът на Реал ни подкоси
Защитникът на Атлетико Мадрид Филипе Луис сподели впечатленията си от срещата-реванш от полуфиналите на Шампионска лига с Реал Мадрид.
"Раздадохме се без остатък и сме благодарни на феновете за подкрепата. Голът на Реал ни подкоси и не можахме да обърнем резултата. Симеоне се гордее с нас, тъй като играчите на Атлетико анправиха всичко възможно, за да се класират за финала. Не успяхме да въплътим нашата мечта в реалност и трябва да поздравя Реал. Всички трябва да се гордеем със себе си, но сега е нужно да се работи с пот на лицето, за да се постараем да се класираме за финала през следващия сезон", заяви Луис.
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
- Реал Мадрид отстрани Бенфика и продължава към осминафиналите
- Кедира: Жалко, че не дадоха повече време на Алонсо в Реал
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
- Мбапе пропуска реванша на Реал Мадрид срещу Бенфика
- Престиани в центъра на нов скандал преди реванша с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]