Алегри: Да се надяваме, че този път ще спечелим финала
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира класирането на отбора за финала в Шампионска лига след победата над Монако (2:0, 2:1) в полуфиналите на турнира.
"Трябва да отдадем дължимото на Монако, който показа качествен футбол и в двата мача. Тези талантливи момчета заслужават ласкави думи. Да се надяваме, че този път ще спечелим финалния мач заради Буфон и нашите фенове. Класиране за финал два пъти за последните три години не е лека задача и трябва да поздравим играчите на Ювентус", заяви Алегри.
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
- Ювентус ще превземе Сардиния
- Ювентус готви оферта за защитник на Борнемут
- Киеза е готов да намали заплатата си заради Юве
- Ювентус размаза Кремонезе
- Ювентус ще продължи победната си серия срещу Кремонезе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]