Роналдо рекордьор по голове в полуфиналите на ШЛ
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо оформи хеттрик в първия мач от полуфиналите на Шампионска лига с Атлетико Мадрид. По такъв начин 32-годишният португалец първи в историята оформи два поредни хеттрика в плейофите на Шампионска лига.
Освен това Роналдо стана първият футболист, който успява да вкара 50 гола в плейофите на турнира и голмайстор в полуфиналите на Шампионска лига с 13 попадения на този стадий.
Също така Кристиано е голмайстор в историята на дербитата с Атлетика с 21 отбелязани гола.
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]