Трезеге: Исках Ювентус и Монако да играят на финала
Бившият нападател на националния отбор на Франция Давид Трезеге, който като футболист защитаваше цветовете на Монако и Ювентус, сподели очакванията си от предстоящия мач между тези два отбора в полуфиналите на Шампионска лига.
"Честно казано, бих искал Монако и Ювентус да играят във финала на Шампионска лига. Това е специална среща за мен. Двата клуба бяха важна част от моя живот. Мисля, че Ювентус е фаворит с оглед на тяхната история, но виждайки как играе Монако, аз съм убеден, че те равностойно ще се конкурират", заяви Трезеге.
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
- Окан Бурук: Бе ни трудно дори и срещу десетима от Юве
- Киелини: Новият договор на Спалети не подлежи на съмнение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]