Монако желае мачът с Борусия да се проведе в събота
Ръководството на Монако е предложило мачът с Борусия Дортмунд от четвъртфиналите на Шампионска лига да се проведе в събота, а не днес. Информацията е на LÉquipe и засега не е потвърдена официално. Според изданието, Монако не смята за правилно срещата да се проведе на следващия ден след взривовете.
Във връзка с това директорът на клуба от Лига 1 Бруно Скропета е подал молба до УЕФА за преместване на мача за събота. Молбата трябва да се разгледа днес около обед.
Напомняме, че по време на пресконференцията на полицията бе съобщено, че Монако и Борусия в рамките на 20 минути са решили мачът да се премести за сряда.
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
- Лил измъкна драматична победа, Брест излъга Мец
- Монако с нова победа в Лига 1
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Ланс изненадващо се срина срещу Монако за 9 минути
- Разследват Монако за финансови измами
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]