Вацке: Дали играчите ще изхвърлят мислите от главите си?
Генералният директор на Борусия Дортмунд Ханс-Йоахим Вацке коментира инцидента с взрива около клубния автобус преди мача с Монако от четвъртфиналите на Шампионска лига.
"Нямаше никаква свободна алтернатива за пренос на двубоя. Програмата на мачовете е много плътна, а Монако трябва да се върне у дома в същия ден. Разбира се, технически утре може да се играе. Но друг въпрос е, дали играчите ще могат да изхвърлят тези мисли от главите си. Но какво може да се направи? Нашата задача е да се съсредоточим върху спортната част", заяви Вацке.
- Борусия Дортмунд прекърши Волфсбург (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд измъкна трите точки след трилър
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]