Гуардиола: Забравихме да излезем през първото полувреме
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола сподели мнение за отпадането на отбора от осминафиналите на Шампионска лига.
"Проведохме великолепно второ полувреме, но забравихме да излезем на терена през първото. Искахме агресивно да се защитаваме при атаките на съперника. Сити бе по-добър през второто полувреме, но това се оказа недостатъчно. Обикновено показваме игра от добро ниво, но сега това не се случи. Ще извлечем урок от тази загуба. Имаме малко опит", заяви Гуардиола.
"Имахме положения през второто полувреме, но не се възползвахме. Именно за това изпаднахме от Шампионска лига. Ще работим над себе си, но Шампионска лига е турнир на много високо ниво. Понякога се иска нещо специално и късмет. Днес нямахме нито едното, нито другото", добави испанецът.
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Родри се пошегува след опасно влизане на Гави на тренировка
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Иначе Де Брюйне тъкмо там му е мястото, да е дефанзивен халф, може да го пробват и централен защитник, че Компани все Контузен или наказан. :bravo: