Шмайхел: Невероятно постижение
Вратарят на Лестър Каспер Шмайхел сподели емоциите си след победата над Севиля с в:0 в мач-реванш от осминафиналите на Шампионска лига и класирането на тима за четвъртфиналите на турнира.
"Това е невероятно постижение за отбора. Гордея се с момчетата и се гордея с всички. Неотдавна изпаднах в Лига 2, а сега играем в 1/4-финал на Шампионска лига. Имахме игрови план, придържахме се към него идеално го изпълнихме. Винаги знаехме, че те много ще владеят топката. През първото полувреме те много владееха топката и добре играха, но ти знаеш, че трябва да се защитаваш срещу такъв съперник и ние им дадохме да създадат само няколко положения за гол", заяви Шмайхел.
- Севиля привлече защитник на Хетафе с договор до 2030 година
- Бъдещето на стадиона на Севиля остава загадка след офертата на Серхио Рамос
- Серхио Рамос няма да купува Севиля
- Селта победи Севиля и си гарантира участие в Лига Европа
- Сесар Аспиликуета обяви края на футболната си кариера
- Винисиус донесе минимален успех на Реал Мадрид срещу Севиля
- Топурия поздрави Серхио Рамос за покупката на Севиля
- Севиля осъществи зрелищен обрат срещу Виляреал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]