Алегри: Продължаваме да се борим за първото място
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри е убеден, че отборът има сили да се класира за плейофите като първи в групата. Вчера "бианконерите" направиха 1:1 с Олимпик Лион. Сега първото място в групата се заема от Севиля, която е на две точки пред торинци след вчерашната си победа над Динамо Загреб с 4:0.
"Продължаваме да се борим за 1-то място в групата. Не трябваше да допускаме толкова много контраатаки, нужно бе повече да контролираме топката. Но в Европа винаги е трудно", заяви Алегри.
- Как се строи нов италиански гранд
- Комо задълбочи кризата в Ювентус
- Ювентус ще има проблеми с Комо
- Спалети обмисля тактическа промяна в Ювентус
- Бонучи: Мечтая да бъда треньор, учил съм се от Гатузо, Конте и Алегри
- Шестима от Юве не влизат в бъдещите планове на Спалети
- Калулу: По-добре да не говорим за инцидента с Бастони
- Окан Бурук: Направихме страхотен обрат
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]