Браво: За нещастие, аз повлиях върху резултата в мача
Вратарят на Манчестър Сити Клаудио Браво призна своята вина в снощния мач с Барселона от Шампионска лига, в който получи червен картон.
"Изгонването ми измени хода на мача, защото до него играхме силно и създавахме положения за гол. Но в крайна сметка стана каквото стана, това е футбол. Футболът е игра на грешки и правилни действия. За нещастие, аз се оказах този, който повлия на хода на мача. Сега трябва да продължаваме да работим и да мислим за другите двубои. Трудно е да играеш с Барселона, но не изглеждахме зеле, даже се чувствахме комфортно, особено през първото полувреме. Естествено, играта се измени, след като ме изгониха", заяви Браво.
- Евра: Футболът губи велик треньор с напускането на Гуардиола
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
- Гуардиола: Напълно вярвам на Ман Сити въпреки 115-те обвинения
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Нико О’Райли е избран за Най-добър млад играч на сезона във Висшата лига
- Кайл Уокър: Шокиран съм, че Фодън не е в състава на Англия
- Пеп Лейндерс напуска Манчестър Сити след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]