Хендерсън: Ще кажа на Кейн как да се справи с Ловрен
Полузащитникът на националния отбор на Англия Джордан Хендерсън обеща на партньорите си да издаде някои способи за противодействие на защитника на националния отбор на Хърватия Деян Ловрен.
"Деян е фантастичен защитник. Да, много го критикуваха, но той се подобри и проведе великолепен сезон. Той е агресивен, добър на втория етаж, при отбрана… Плюс това Ловрен е истински лидер, забележителен човек.
Ето защо ще е трудно да бъде преодолян. Впрочем, аз ще нашепна на Кейн и на останалите наши момчета няколко съвета, как да играят по-добре срещу Деян", заяви Хендерсън.
- Ливърпул победи Кристъл Палас и затвърди мястото си в топ 5
- "Тревожни сигнали“ за Ливърпул: бъдещето на Собослай под въпрос
- Слот: Леони се превръща в „звяр“ по време на възстановяването си
- Слот: Алисън близо до завръщане, слуховете за трансфер не са на дневен ред
- Екитике претърпя операция, чакат го месеци извън терена
- Ливърпул у дома ще надделее над Палас
- Слот остава начело на Ливърпул и през следващия сезон
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]