Азар: Като дете бях повече за Франция, отколкото за Белгия
Полузащитникът на националния отбор на Белгия Еден Азар заяви, че е израснал със спомените от световната титла на Франция на домакинския Мондиал 1998.
“С братята ми винаги сме били повече за Франция, отколкото за Белгия. Израснахме с поколението френски футболисти от 1998 година. Не искам да обиждам белгийските футболисти от онези години, но Франция си беше Франция", заяви Азар.
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
689
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]