Фелайни: Победата над Бразилия е в резултат на колективна работа
Полузащитникът на националния отбор на Белгия Маруан Фелайни сподели мнение за победата над Бразилия в мач от четвъртфиналите на Мондиал 2018.
"Играхме с много техничен отбор. Бразилците много добре контролират топката. Победата е благодарение на отборната работа на всички. Всеки футболист даде своя принос в постигането на резултата. Ние добре се браним, а бразилците добре атакуват.
В ВВС смятат, че съм чудовище на терена? Много се старая за националния отбор. Победихме силен съперник. Пред нас е полуфинал и това е най-важното за мен. Изобщо не ме вълнува какво се говори за мен. Концентриран съм върху самоусъвършенстване и постигане на целите.
Франция няма играч, от когото да се страхуваме. Разбра се, имат звезди, талантливи и опитни играчи, но целият отбор им е опасен, а не определен играч", заяви Фелайни.
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
- Звезда на Ман Юнайтед остава без книжка за шест месеца
- Резервата Шешко донесе победата на Ман Юнайтед срещу Евертън
- Ман Юнайтед е единствен без загуба във ВЛ през 2026 година
- Ман Юнайтед ще успее на гости на Евертън
- В Ман Юнайтед съжаляват за Рашфорд
- От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
- Санчо ще напусне Ман Юнайтед безплатно това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]