Азар: Искам да докажа на французите, че сме по-силни от тях
Полузащитникът на националния отбор на Белгия Еден Азар коментира победата с 2:1 над Бразилия в мач от четвъртфиналите на Мондиал 2018.
"Много съм щастлив от този резултат. Мисля, че срещата премина без никакви грешки, в крайна сметка за защитата. Ние създадохме повече положения за гол и успяхме да задържим съперника. Нашата силна страна е отбраната.
Следващият двубой ще е много труден. Предишните мачове показаха, че французите са достатъчно силен отбор. Тази среща ще бъде голямо изпитание за нас. Нужно е да доажем, че ние също сме достоен претендент и съперник.
Ще играя срещу френски футболисти, които отдавна познавам. За мен това ще е специален мач. Много години живях във Франция. Но това няма да повлияе на желанието ми да победя. Искам да докажа на французите и на нашите фенове, че сме по-силни", заяви Азар.
- Чаби Алонсо иска да задържи Енцо Фернандес, но Гарначо е свободен да си тръгне
- Манчестър Юнайтед привлече Андрей Сантос от Челси
- Рийс Джеймс: Радвам се, че се завърнах навреме за края на Световното първенство
- Челси не е отправял оферта за голмайстора Хулиан Киньонес
- Гарначо не започна подготовка с Челси, трансферът му изглежда все по-близо
- Почина бившият собственик на Челси и Лийдс Кен Бейтс
- Рафа Бенитес: Хаби Алонсо има всичко необходимо, за да успее в Челси
- Рома следи ситуацията с Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]