Лукаку: Утре играем с най-добрия отбор на Мондиал 2018
Нападателят на националния отбор на Белгия Ромелу Лукаку сподели очакванията си от предстоящия мач от четвъртфиналите на Мондиал 2018 с Бразилия.
"Ние играем с най-добрия отбор на Световното, това ще е проверка за нас. Разбираме, че имаме труден съперник, но вярваме в себе си и смятаме, че сме достатъчно силни, за да постигнем нужния резултат. Готвим се да играем срещу бразилците като отбор. Ще направим всичко за победата", заяви Лукаку.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]