Шукер: Модрич ще стане най-добър играч на Световното
Известният в миналото хърватски футболист Давор Шукер е уверен, че Лука Модрич ще стане най-добрият играч на Мондиал 2018.
"Играл съм и знам какво значи да не вкараш дузпа. Но видях, как всички - играчи и треньори - се сплотиха около Модрич. Повярвайте, Лука ще се върне много силен в следващия мач, още по-силен футболист. Мисля, че той ще стане най-добър играч на това Световно", заяви Шукер.
- Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
898
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
04.07.2018 в 19:14
Може ,но и други възможности има напр. Азар . Белгия играят превъзходно ,мисля ,че ще бият и Бразилия.
04.07.2018 в 19:10
Ei mishok