Рамос: Руснаците от самото начало разчитаха на дузпи
Защитникът на националния отбор на Испания Серхио Рамос даде коментар след мача с Русия от осминафиналите на Мондиал 2018.
"Опитваме се да дойдем на себе си. Много е жалко да загубим така. Русия от самото начало разчиташе на дузпи, тъй като това бе единственият начин да ни преодолее. Надявам се, че това не е последното Световно за нашите футболисти. Гордея се с тях като капитан, ние играхме със сърце и се стараехме да победим, направихме всичко възможно", заяви Рамос.
- Реал Мадрид ще стартира годината с победа над Бетис
- Реал Мадрид ще поднови преговорите с Винисиус
- Рюдигер прекара Коледа в Сиера Леоне
- Мбапе ще пропусне мачовете за Суперкупата
- Наказаха полицай, на когото Мбапе е платил
- Пас към бъдещето или главният талант на Серия А
- ПСЖ няма намерение да преговаря с Реал Мадрид за Витиня
- Льобьоф: Палмър къде ще играе в Реал Мадрид?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]