Масчерано: Оставете Меси на мира
Полузащитникът на националния отбор на Аржентина Хавиер Масчерано, който обяви за завършване на международната си кариера, разказа за атмосферата, царяща в тима.
"Меси бе натъжен, както и останалите футболисти. Мисля, че сега не е най-подходящото време за анализ на случилото се. Приключи участието на отбора на това Световно и за мен всичко е завършило. А Меси? Оставете го намира", заяви Масчерано.
- Барселона се доближи на крачка от титлата след труден успех над Хетафе
- Флик: Бордалас е прав
- Барселона се насочва към млад талант от Белгия
- Хетафе - Барса: Тежко изпитание за каталунците
- Алварес с първи сигнал за трансфер? Прати близките си в Барселона
- Бордалас към Флик: Всеки да мисли за своя отбор
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
- Ямал: Това не е краят, а само пауза
756
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]