Али: Дойдохме на Световното с мисълта да го спечелим
Полузащитникът на националния отбор на Англия Деле Алли отбеляза, че тимът не изпитва никакъв страх пред своите съперници на Мондиал 2018.
"Световното е най-високото ниво. Най-добрите отбори и играчи на планетата се борят един срещу други. Ние като отбор от никой не се страхуваме. Ще играем без притеснение срещу всеки един. Излизаме на терена с увереност в себе си, ще играем както искаме и се надявам да победим. Дойдохме на Световното с мисълта да го спечелим и възнамеряваме да го направим", заяви Алли.
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Матеуш Фернандеш разкри как Де Дзерби го е убедил да избере Тотнъм
- Тотнъм отправи първа оферта за Виктор Осимен
- Тотнъм победи Челси с късен гол в контрола в Сидни
- Хари Уинкс: Мареска и Почетино промениха начина, по който гледам на футбола
- Тотнъм и Арсенал насочиха поглед към Феран Торес
- Кристиан Ромеро изчаква Барселона и постави на пауза преговорите с Интер
- Тотнъм напредва в преговорите за Савиньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]