Павар: В шок съм от този резултат


Защитникът на националния отбор на Франция Бенжамен Павар коментира победата над Аржентина с 4:3 в мач от осминафиналите на Мондиал 2018.
"В шок съм от този резултат. не очаквах да вкарам такъв гол, това е Световно. Доволен съм. Ние прилагахме всички усилия, за да достигнем такова ниво и нашите старания се превърнаха в успех. Не вкарвам толкова често. Надявам се, че ще имам още шансове да вкарвам в следващия мач.
Уверени сме в своите сили. Такъв резултат мотивира да продължаваме и да показваме най-добрата версия от себе си. Доказахме, че сме построен отбор и отива в следващия двубой с нови сили.
Аржентина е силен отбор с опитни играчи като Меси и Ди Мария. Това бе труден мач. Всички видяха добър спектакъл. Главното е, че постигнахме целите си. Сега трябва да покажем най-добрата версия на отбора в следващия мач", заяви Павар.
- Манчини обяви заявката на Италия за Евро 2020
- Погба обясни защо не е сменял имиджа си на Световното
- Голът на Павар бе определен за най-добър на Мондиал 2018
- Дешан: Казах на Мбапе, че ще го унищожа
- Сане: Льов ми обясни защо не ме взе за Световното
- Льов: Провали ни отношението към играта
- Дешан: Дюгари отиде много далече със своите приказки
- Мбапе завършил Световното с травма