Пресслужбата на Чеченската република опроверга за Салах
Началникът на пресслужбата на Чеченската република Алви Каримов коментира публикацията в CNN, че нападателят националния отбор на Египет Мохамед Салах е готов да напусне тима, заради оказан натиск да се срещне с президента Рамзан Кадиров.
"Тази информация носи съвършено некоректен характер. Мога съвсем отговорно да кажа, че Мохамед Салах през цялото време от пребиваването си в Чеченската република имаше оптимистично настроение и бе настроен за мачовете.
Това, което се писа в чуждата преса не отговаря на истината, напротив, самият Салах и представители на Федерацията на Египет изразиха възторга си от това, как бяха приети в Чечня", заяви Каримов.
- Ливърпул започна официални преговори с ПСЖ за Брадли Баркола
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Ливърпул не смята да се разделя с Коди Гакпо
- Собослай посочи големия проблем на Ливърпул преди новия сезон
- Ираола успокои феновете на Ливърпул за Фримпонг
- Ливърпул не се отказва от Къртис Джоунс, възможен е нов договор
- Лийдс направи зрелищен обрат от 0:2 срещу Ливърпул в контрола
- Интер готви оферта от 35 милиона евро за Къртис Джоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]