Иско: Де Хеа ще има шанс за поправка
Полузащитникът на националния отбор на Испания Иско заяви, че настроението в съблекалнята е добро, въпреки равенството 3:3 с Португалия в мач от първия кръг на груповата фаза на Мондиал 2018.
"Горд съм с нашия отбор. Заслужавахме повече. Този резултат ни донесе само една точка, но играта ни даде сили. В този мач не играхме сами със себе си. Съперникът също има много силни страни, като цяло това бе отличен мач. В съблекалнята има добро настроение. Грешките на Де Хеа? Това е минало, той ще има шанс за поправка", заяви Иско.
- Ясно е естеството на контузията на Белингам
- Неубедителен Реал Мадрид преучпи Райо с дузпа в добавеното време
- „Бернабеу“ ще бъде домакин на мач от НФЛ
- Реал Мадрид загуби 9.2 милиона евро в ШЛ
- От Реал Мадрид коментираха предстоящите мачове с Бенфика
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Райо Валекано ще отстъпи в Мадрид на Бернабеу
- Ясни са двойките от плейофите в ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]