Таунзенд замени контузения Стърлинг в националния на Англия
Полузащитникът на Кристъл Палас Андрос Таунзенд бе извикан в националния отбор на Англия. Според официалния сайт на Футболната асоциация на страната, 25-годишният футболист ще замени контузения Рахим Стърлинг.
Англия играе с Малта на 8 октомври, а на 11 октомври ще се изправи срещу Словения. И двата мача са част от квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018.
- Гуардиола: Сити не трябва да губи концентрация
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
255
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]