Мартинес: Винаги ме е интригувал белгийския футбол
Новият старши-треньор на националния отбор на Белгия Роберто Мартинес сподели мнение за назначаването си на този пост. Както е известно, днес Кралския футболен съюз на Белгия представи испанеца като наставник на представителния тим на страната.
"Чувствам, че съм добре дошъл в Белгия. Гордея се, че имам честа да стана треньор на този национален отбор. Той е уважаван от съперниците. Ние трябва да помогнем на тима да играе с амбиции. Мен винаги ме е интригувал белгийския футбол, тук има много млади таланти. Ще се срещна с всеки играч, за да се запозная по-добре с тях. Съставът на националния отбор на Белгия е много добър, но подготовката е много важна", заяви Мартинес.
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]