Англия ще има нов треньор до края на седмицата
Футболната асоциация на Англия (ФА) се надява да назначи новия старши-треньор на националния отбор през следващата седмица. Според британски източници, представители на ФА продължават да събеседват с кандидатите, включително със Сам Алърдайс, който е фаворит за поста.
Съобщава се, че процесът на замяна на Рой Ходжсън вече се намира в заключителния етап.
Напомняме, че конкуренти на Алърдайс в борбата за поста старши-треньор на националния отбор на Англия са Юрген Клинсман, Стив Брус и Еди Хау.
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
- Инфантино осъди поведението на играчите на Сенегал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]