Мюлер: Не мисля, че ще победим Франция със 7:1
Нападателят на националния отбор на Германия Томас Мюлер сподели очакванията си от предстоящата среща с Франция от полуфиналите на Евро 2016.
"Тъй като Франция е домакин на турнира, те ще се под натиск. "Трикольорите" знаят, че им предстои да играят срещу много силен отбор. Франция и Германия бяха двата фаворита на Европейското и ето, че се срещаме на полуфинала. Ще е интересна среща. Разбира се, Германия иска да проведе добър мач, но не мисля, че ще ние ще победи французите със 7:1", заяви Мюлер.
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]