Стърлинг няма да напуска националния отбор
Независимо от унищожителната критика, крилото на Манчестър Сити Рахим Стърлинг не възнамерява да слага край на кариерата си в националния отбор на Англия. Както е известно, англичанинът не успя да оправдае доверието на бившия старши-треньор на "Трите лъва" Рой Ходжсън, а представянето на Стърлинг на Евро 2016 предизвика вълна от критики от страна на експерти и фенове.
Въпреки всичко, Рахим не възнамерява да приключва с международната си кариера и желае да докаже, че критиците му не са прави.
"Рахим дори не мисли за край на кариерата си в националния отбор на Англия. Той смята , че този опит ще го направи по-силен, така, както направи по-силни Дейвид Бекъм и Уейн Рууни, които също бяха обвинявани за проблеми в националния отбор", съобщава източник, който е близко до играча.
- Ман Сити срещу Ливърпул на 1/4-финал за Купата на Англия
- Гуардиола умишлено пазил Холанд за Реал
- Манчестър Сити близо до трансфер на Ливраменто
- Бернардо Силва може да напусне Манчестър Сити като свободен агент
- Реал Мадрид прави Родри цел №1 за лятото
- Еди Хау: Манчестър Сити е най-силният ни съперник този сезон
- Гуардиола: Това бе най-добрият ни мач на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Гуардиола аут за два мача след нов жълт картон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]