Буфон: Това поражение е невероятен шок
Вратарят на националния отбор на Италия Джанлуиджи Буфон сподели мнение за срещата с Германия от четвъртфиналите на Евро 2016.
"Направихме всичко, което можахме и това бе почти достатъчно. Няма нищо невъзможно, когато отборът има своя философия, организация на играта и тактика. Конте ни благодари и каза, че е горд, че е тренирал такива играчи, като нас, които са отдали последната си капка пот. Вложихме душата си, за да последваме своите мечти. Всеки има причина за сълзи. Бяхме близо до победата. Лудост е Германия да не може да вкара три дузпи, но това не ни стигна. Не мога да кажа, че бяхме по-слаби. Това поражение е невероятен шок. Сега трябва да се движим напред, защото имаме и други задачи", заяви Буфон.
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]