Роналдо: Бяхме по-добри
Нападателят на националния отбор на Португалия Кристиано Роналдо сподели мнение за срещата с Полша от четвъртфиналите на Евро 2016, която "селесао" спечелиха след изпълнение на дузпи.
"Това бе труден мач, както подобава на четвъртфиналите в турнира. Поляците направиха всичко много добре, те имат силен отбор и играят добър футбол. Но мисля, че Португалия бе по-добрият отбор, ние създадохме повече шансове за гол. Дузпите винаги са лотария, но ние точно изпълнихме нашите удари и заслужено победихме. Следващият съперник? И Белгия, и Уелс са много силни. Ще е трудно с всеки един. Но ние усилено ще се готвим за мача и ще се раздадем без остатък", заяви Роналдо.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]