Сантош: Искаме да създадем 15 положения за Роналдо
Старши-треньорът на националния отбор на Португалия Фернандо Сантош сподели очакванията си от днешния мач с Полша от четвъртфиналите на Евро 2016.
"Прекрасно помня мача на откриването на Евро 2012, няколко техни играча останаха оттогава, но като цяло отборът им израсна. Целта и пред двата тима е една, но аз вярвам, че именно ние ще се класираме за полуфиналите. Тук няма фаворити, шансовете са 50 на 50. Искаме да намерим баланс, при това искаме да създадем 15 положения за Роналдо, за да може той да вкара 10 гола, но съперникът няма да позволи това. Важното е играчите да изпълнят ролята си на терена", заяви Сантош.
- България победи Индонезия и триумфира с трофей в Джакарта 6
- Дидие Дешан: Това вече преминава границите
- Матеуш Фернандеш: Брунo е моят пример в националния отбор
- Тухел притеснен за контузията на Мадуеке
- Под въпрос: Винисиус може да пропусне мача с Хърватия
- Франция победи Колумбия с 3:1 в контрола преди Мондиала
- Рууни: За Англия е важно Кейн да бъде здрав
- Почетино: Тази загуба ни отрезвява преди Мондиала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]