Мюлер: Мачът с Италия няма да е последен на Евро 2016
Нападателят на националния отбор на Германия Томас Мюлер няма никакви съмнения, че Бундестима ще победи Италия в мача между двата тима от четвъртфиналите на Евро 2016.
"Бях много разочарован след загубата от италианците през 2012 година. Влязох като резерва, а след мача плаках. Няма нищо срамно в сълзите, особено с отчитане на това, че няма да плача през 2016 година. С оптимизъм очаквам съботата, ние отново можем да стигнем далече. Ще е трудно, но имаме силите да победим. Вече показахме, че сме готови за срещите от елиминациите. Имаме здрава отбрана, а отборът е единен - двубоят от четвъртфиналите няма да бъде последен за нас на Евро 2016", заяви Мюлер.
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
- Байерн следи Осимен, но бъдещето на Кейн остава приоритет
- Хари Кейн пропуска мача на Байерн с Борусия Мьонхенгладбах
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]