Карагър: Не се сещам за по-ужасно представяне
Бившият защитник на националния отбор на Англия Джейми Карагър сподели емоциите си от отпадането на "Трите лъва" от осминафиналите на Евро 2016, след загуба от Исландия с 2:1.
"Видях ли Англия да играе лошо? Не, не мисля. Това бе ужасно объркам футбол, особено през второто полувреме. Грешките, предшестващи головете, бяха допуснати и по-рано, но след това цялата група играчи просто се загуби по терена. Те изпадаха в паника, вършеха глупости, стреляха от неудобни позиции, не използваха статичните положения. Играта на всички англичани, освен на Рашфорд, бе позорна. Не мисля, че мога да си припомня по-ужасно представяне на Англия", заяви Карагър.
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]