Браво: Надявам се, че Меси ще продължи да играе за националния
Вратарят на националния отбор на Чили Клаудио Браво подкрепи нападателя Лионел Меси, с когото заедно играе за Барселона. Напомняме, че Меси обяви за прекратяване на участието си за националния отбор на Аржентина, след като "албиселесте" загуби от Чили днешния финал в Копа Америка Сентенарио.
"Според мен, Меси е най-добрият футболист в света. Ние знаем какви са качествата на този човек. Надявам се, че той ще продължава да играе за националния отбор на Аржентина още няколко години", заяви Браво.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]