Кейн: Не съм изморен
Нападателят на националния отбор на Англия Хари Кейн описа своето състояние в навечерието на срещата с Исландия от осминафиналите на Евро 2016.
"Не съм изморен. Подобно нещо вече е ставало. В предишни години говореха същото, когато играех за младежкия национален отбор. Свеж съм на 100%. Усещането е забележително, чувствам, че съм готов. Ще се раздавам на 110%, ако съм на терена", заяви Кейн.
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
205
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]