Дел Боске: Съжалявам, че не мога да използвам всички играчи
Старши-треньорът на националния отбор на Испания Висенте дел Боске аргументира решението да използва един и същи състав в първите три мача на тима на Евро 2016.
"Приемам критиките срещу себе си, това е част от моята работа. Ако бях сменил състава и загубихме, тогава хората щяха да питат, защо сменяме нещо, което работи? Нямаше нужда от промени. Но съжалявам, че нямах възможност да използвам други играчи. Имам само думи на благодарност към тези, които не играха на турнира. Те ми дадоха да разбера, че мога да разчитам на тях и всеки ден ми помагат на тренировките", заяви Дел Боске.
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Англия разгроми Коста Рика и е готова за Мондиал 2026
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Инфантино изпрати послание към Ериксен след инцидента срещу Украйна
- Великобритания подготвя таен план за парад при световна титла на Англия
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Контролата между Украйна и Дания беше прекъсната заради здравословен проблем на Кристиан Ериксен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]