Роналдо отново ядоса журналистите
Нападателят на националния отбор на Португалия отново влезе в полезрението на медиите с отношението, което показа към журналистите след мача с Унгария от третия кръг на груповата фаза на Евро 2016.
Както е известно, португалецът бе избран за играч на срещата и съгласно правилата на УЕФА, той трябваше да отговори на няколко въпроса на журналистите след двубоя.
Роналдо обаче бързо се скри в съблекалнята на отбора и излезе оттам след около час. Появата му обаче не зарадва пресата, защото нападателят се ограничи с кратък монолог, след което се отправи към автобуса на отбора.
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Под въпрос: Винисиус може да пропусне мача с Хърватия
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Арбелоа затяга режима в Реал преди решаващата част от сезона
- Галярдо: Клоп ще поеме Реал Мадрид от лятото
- Отхвърлиха жалбата на Реал – Валверде ще пропусне следващия мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]