Сантош: Роналдо ще продължава да изпълнява наказателните удари
Старши-треньорът на националния отбор на Португалия Фернандо Сантуш изрази подкрепата си за нападателя Кристиано Роналдо, който в последните дни стана обект на критика от страна на медии и експерти.
"Вярвам в своите футболисти. Защо да съм песимист? Преди два дни всички вярваха на нашия отбор. Силно играхме срещу Австрия, но сега всички започнаха да задават въпроси. Това ме натъжава. Действахме образцово: усърдно работехме, биехме се със себераздаване, имаме силни футболисти. Вярвам, че можем да стигнем до финала. Нямам никакви съмнения, че нещата при Кристиано Роналдо са наред. Той неизменно доказва, че най-доброто му качество е да вкарва. Убеден съм, че дори не нервничи. Той и в бъдеще ще изпълнява наказателните удари и дузпите", заяви Сантош.
- Зидан ще оглави националния отбор на Франция
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Нападател на Ман Сити с исторически успех в Купата на Африка
- Тунис започна с победа в Купата на Африка
- Нигерия започна с победа в Купата на Африка
- Дубъл на Джаксън помогна на Сенегал да победи Ботсвана
- Гол на Салах помогна на Египет да победи Зимбабве
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]