Бонучи: Всички знаем какво трябва да правим на терена
Защитникът на националния отбор на Италия Леонардо Бонучи сподели мнение за срещата с Белгия от първия кръг на груповата фаза на европейското първенство по футбол.
"Често се старая да отдавам такива пасове, както сега към Джакерини. Вече съм правил това за Ювентус и националния за Италия. Джакрини отлично реализира своето положение. Отлично работехме в отбрана, при по-добра реализация на положенията можехме да постигнем по-добър резултат. Постоянно тренираме различни положения на тренировките, поради това всички знаят какво да правят на терена. Надявам се, че това е само началото, защото дойдохме тук, за да изненадаме всички", заяви Бонучи.
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
- Иран ще бойкотира жребия за Световното
- ФИФА може да се изправи срещу съдебни действия заради Роналдо
- България няма да приема ФИФА серии
- Роналдо избегна дисквалификация за финалите на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]