Пекерман: Хамес Родригес може да има рецидив
Старши-треньорът на националния отбор на Колумбия Хосе Пекерман коментира победата над Парагвай с 2:1 в мач от втория кръг на груповата фаза на Копа Америка.
"Доволен съм от отбора, постигнахме нужния резултат. Това ще ни даде увереност за в бъдеще. Като цяло се движим в правилното направление, проведохме отлично първо полувреме. Парагвай игра добре след почивката. Тогава ние отстъпихме от играта си. Не мисля, че имаше проблем с физиката, нанесохме малко удари. А Парагвай винаги добре се бори за високи топки. Аяла и друг път е вкарвал такъв гол", заяви Пекерман.
"Що се отнася до Хамес, разбираме, че той може да има рецидив на травма. Ще продължим с изследванията и ще решаваме, дали той е готов да играе. Дали следва САЩ да стане постоянен участник в Копа Америка? Не съм готов да отговоря на този въпрос", каза още специалистът.
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Англия разгроми Коста Рика и е готова за Мондиал 2026
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Инфантино изпрати послание към Ериксен след инцидента срещу Украйна
- Великобритания подготвя таен план за парад при световна титла на Англия
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Контролата между Украйна и Дания беше прекъсната заради здравословен проблем на Кристиан Ериксен
- Бразилия загуби защитник за Мондиал 2026, Анчелоти повика Едерсон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]